روش های ارسال محصول

مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از 24 ساعت تا 20 روز کاری متغیر میباشد و چنانکه مدت زمان ارسال از 40 روز گذشت ، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند.در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل قابل مشاهده است و کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به آراز فرش عودت شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

روش های ارسال و تحویل سفارش در آراز فرش به شرح زیر است :

پست پیشتاز (ارسال رایگان و امکان پرداخت در محل) :

در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با پست پیشتاز ارسال می‌شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است. فرق این روش ارسال نسبت به روش قبلی، تنها در هزینه ارسال و سرعت تحویل کالا می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

  • مزایا: بیمه مرسولات  -امکان پیگیری دقیق – تحویل در محل گیرنده – زمان ارسال کوتاه تر (نسبت به پست سفارشی) – امکان پرداخت در محل
  • معایب: هزینه ارسال بیشتر نسبت به پست سفارشی

نکات درباره پرداخت در محل: شما میتوانید در صفحه تسویه حساب، پس از انتخاب روش ارسال (پست پیشتاز یا پست سفارشی) گزینه «پرداخت در محل» را انتخاب کنید و محصول را  درب منزل خود تحویل گرفته و هزینه آن را به مامور پست پرداخت کنید. لازم بذکر است که در این روش پرداخت، ۳۰ درصد مبلغ سفارش به عنوان بیعانه و تایید صحت سفارش از مشتری دریافت خواهد شد که میتوانید آن را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت کنید. لازم بذکر است که پرداخت در محل فقط با روش ارسال پست پیشتاز فعال خواهد بود.

سامانه اتوبوسرانی (باربری ترمینال) :

شما میتوانید ارسال از طریق سامانه اتوبوسرانی را انتخاب کنید. ارسال سفارشات از طریق شرکت های باربری اتوبوسرانی واقع در تبریز صورت می پذیرد. مزایای این روش سرعت در حمل و نقل مرسوله است و تحویل محصول در انبار داری ترمینال مقصد و یا دفاتر اعلام شده انجام می گیرد.

توجه: مبلغ ۵,۰۰۰ تومان بابت ارسال محصول از دفتر فروشگاه تا ترمینال اتوبوسرانی در فاکتور درج میگردد.

لازم بذکر می باشد که در این روش مسئولیت پیگیری مرسوله به عهده آرازفرش نخواهد بود و پیگیری توسط مشتری از دفاتر اعلام شده انجام می‌شود.

در این روش ارسال، قبل از ارسال، به طریق آنلاین و یا از طریق کارت به کارت مبلغ فاکتور تسویه شده و هزینه ارسال پس کرایه خواهد بود.

  • مزایا: زمان ارسال سریع (بسته به برنامه حرکت اتوبوسرانی) – هزینه ارسال رایگان
  • معایب: عدم بیمه بودن مرسولات – عدم امکان پیگیری دقیق -تحویل در انبارداری شهر گیرنده

پیک موتوری یا ماشین (فقط در تبریز) :

این روش فقط برای شهر تبریز می باشد که هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.

در این روش، ارسال کالای مورد نظر در ساعات کاری فروشگاه می باشد و کالا پس از پردازش و آماده سازی، تحویل پیک خواهد شد.

در این روش ارسال، قبل از ارسال، به طریق آنلاین و یا از طریق کارت به کارت مبلغ فاکتور تسویه شده و هزینه ارسال پس کرایه خواهد بود.

Admin