6 دلیل و مزیت خرید نخ و نقشه توسط بافندگان و علاقمندان به هنر ارسال دیدگاه

در این مقاله 6 دلیل خرید نخ و نقشه توسط بافندگان و علاقمندان به هنر و مزایای خرید نخ و نقشه را بررسی می‌کنیم.

به سوالات زیر نیز در این مطلب پاسخ میدهیم :

چرا نخ و نقشه بخریم؟

چرا تابلو فرش ببافیم ؟

مزایای خرید نخ و نقشه نسبت به تابلوفرش بافته شده ؟

نخ های گلوله شده

1- تنوع بیشتر طرح های نخ و نقشه نسبت به تنوع تابلو فرش های موجود در بازار

واضح است که تنوع طرح های نخ و نقشه موجود در سایت نخ و نقشه آرازفرش تبریز نسبت به طرح های تابلو فرش موجود در بازار تنوع بیشتری دارند و قدرت انتخاب مشتری بالاتر است. که میتواند دلیل خوبی برای خرید نخ و نقشه باشد. ممکن است شما طرحی را از بین نخ و نقشه ها انتخاب کنین تا بافنده ای برایتان ببافد.

2- امکان ایجاد تغییرات در طرح نخ و نقشه قبل از شروع بافت

شما وقتی از شرکت نخ و نقشه آرازفرش طرحی را انتخاب می‌کنید، میتوانید تا حدودی ترکیب کلی رنگ طرح یا میزان نور و کنتراست (تضاد) رنگ ها را تغییر دهید و بر اساس سلیقه شخصی خودتان و متناسب با تم رنگی منزل خود اقدام به تهیه نخ و نقشه تابلو فرش کنید.

3- تابلو فرشی که با دستان خودتان خلق کرده اید را به دیوار منزل خود نصب کنید

تابلو فرش دستباف دارای ارزش و ماندگاری بالایی است. شاید ده ها سال بر روی دیوار خانه خودتان یا عزیزانتان نصب شود. شاید مایل باشید تابلوفرشی که برای خانه خود یا به عنوان هدیه برای ماندگاری تهیه می‌کنید گره به گره توسط دستان خودتان بافته شود. خیلی برایم جالب هست، بارها با مشتریانی مواجه شده ام که مادری مسن دارند که قالیبافی بلد است و می‌خواهد با دستان خود تابلوفرشی برای فرزندانش ببافد تا سالیان درازی به عوان یادگاری مادر که یاد آور محبت های اوست در خانه و در مقابل دیدگان باقی بماند.

4- دلیل هزینه کمتر خرید نخ و نقشه نسبت به هزینه خرید تابلو فرش بافته شده

یک دلیل خرید نخ و نقشه میتواند این باشد که عده ای هم هستند که توان خرید تابلو فرش دستباف را ندارند. اما از عهده‌ی خرید مصالح اولیه آن برمی‌آیند که خرید نخ و نقشه ، این فرصت را برای آن ها فراهم می‌کند که نخ و نقشه را خریده و خودشان آن را بافته و صاحب تابلو فرش شوند.

فروشگاه مواد اولیه نخ و نقشه تابلو فرش
فروشگاه مواد اولیه نخ و نقشه تابلو فرش در بازار تبریز

5- درآمد زایی؛ دلیل برتر خرید نخ و نقشه

تابلو فرش دارای ارزش افزوده‌ی فوق العاده ای هست که میتوانید با خرید نخ و نقشه و بافت آن و فروش تابلو فرش برای خودتان کسب درآمد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا به قسمت خرید تضمینی تابلو فرش مراجعه کنید.

6- امکان تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش دستباف

طراحان باتجربه و حرفه ای آرازفرش می‌توانند عکس شخصی شما را به نقشه های کدبندی شده تبدیل کنند. سپس رنگرزهای شرکت با نهایت دقت و ظرافت نخ های طرح شما را رنگرزی کنند تا در نهایت عکس شخصی شما تبدیل به تابلو فرش دستباف نفیس شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش مراجعه کنید.

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *