5 دغدغه شرکت نخ و نقشه آرازفرش 1

آرازفرش همیشه سعی کرده است در راستای رضایت مشتریان و ارائه خدمات کامل گام بردارد. در این نوشته میخواهیم دغدغه های شرکت نخ و نقشه آرازفرش را بیان کنیم.

1- دغدغه اصلی شرکت نخ و نقشه آرازفرش ، آن دسته از بافندگان محترم هست که می‌خواهند از راه نخ و نقشه درآمدزایی کنند. گاهی یک خانم بافنده سرپرست یک خانواده می باشد که متاسفانه برخی از شرکت ها با دادن وعده های فضایی اقدام به فروش نخ و نقشه می‌کنند و بعد از بافت وقتی بافنده به بازار مراجعه می‌کند و قیمت های ارائه شده توسط تاجرها را می‌بیند، مایوس می‌شود. راهکار شرکت آرازفرش خرید تضمینی تابلو فرش می‌باشد که می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید تضمینی تابلو فرش و یا تماس با ما، اطلاعات تکمیلی را در این باره جویا شوید.

بافت فرش و تابلو فرش
بافت فرش

2- متاسفانه نگاه تجاری و کالای سود آور باعث کمرنگ‌تر شدن جلوه‌ی هنری تابلو فرش دستباف شده است. کارشناسان و طراحان شرکت نخ و نقشه آرازفرش در تلاشند تا با فراهم آوردن امکانات، سلیقه های هنری مشتریان خود را در تابلو فرش ها اعمال کنند.

3- اصل صداقت در معامله را هم وظیفه شرعی و هم وظیفه انسانی خود می‌دانیم. ما رنگ غالب این روزهای تجارت را به خودمان نگرفته ایم و صداقتی که میراث گذشتگان ما هست را بر خود فریضه می‌دانیم. (تاخیر در ارسال بعضی سفارش ها بخش جدایی ناپذیر شغل ما هست متاسفانه)

4- شاید یکی از مهم ترین حقوق مشتری و حتی کل انسان ها اختیار در انتخاب باشد. شرکت نخ و نقشه آرازفرش با داشتن طراحانی ماهر، امکان اعمال سلیقه های هنری مشتریان در طرح ها را فراهم کرده است. افزایش یا کاهش میزان ابریشم بافت طرح های مختلف با در نظر گرفتن نکات طراحی، امکان تغییراتی کلی در روشنایی، کنتراست، غلظت، میزان سیری و … رنگ های مختلف طرح ها، طراحی و تبدیل عکس های دلخواه شما به تابلو فرش ، فراهم کردن بافنده های ماهر برای بافت طرح انتخابی شما و ده ها امکان دیگر که کافیست برای اطلاع از جزئیات با ما تماس بگیرید.

5- معتقدیم آگاهی و معلومات مشتری در زمینه تابلو فرش دستباف به نفع شرکت ما هست. به همین منظور مطالب متعددی آماده ارائه در سایت می‌باشد که این مهم را به جای آوریم. همچنین کلیپ هایی راجع به مراحل مختلف تولید تابلو فرش و نکات مربوط به آن در دست تهیه می‌باشد.

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Admin

1 دیدگاه

  1. Good luck to your blog as I continue to follow regularly. Tilda Nilson Duncan

    Tilda Nilson Duncan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *