ماندگارترین یادگاری ارسال دیدگاه

شاید ماندگار بودن مهم ترین خصوصیت یک هدیه برای عزیزان باشد. البته در بسیاری از موارد ساخته دست خود اهدا کننده بودن، به جذابیت و اثرگذاری هدیه می‌افزاید.

قطعا برای انتخاب هدیه ای برای عزیزانتان انتخاب های فراوانی دارید. صرفا با گذاشتن چند دقیقه وقت از یک کادو فروشی می‌توانید هدیه مورد نظرتان را تهیه کنید. شاید ماندگاری تنها فاکتور مورد نظرتان باشد. به همین دلیل سراغ سنگ های قیمتی، صنایع دستی یا شاید هم طلا و نقره بروید.

فروشگاه صنایع دستی مس و زیورآلات
فروشگاه صنایع دستی مس و زیورآلات

اما می‌تواند بسیار جذاب باشد اینکه هدیه ای به ماندگاری ده ها سال و تولید شده توسط دستان هنرمندان برای عزیزانتان انتخاب کنید. شاید انتخابی شگفت انگیز تر از تابلو فرش دستبافت نتوان پیدا کرد.

دوست دارم نکته ای هم اضافه کنم. اینکه چقدر شگفت انگیز است که این تابلو فرش را گره به گره خودتان بافته باشید. درسته که خیلی ها زمان و حوصله این کار رو ندارند . ولی صرفا به عنوان یه پیشنهاد خدمتتان ارائه کردم.

تزئین دکوراسیون منزل با تابلو فرش دستباف
تزئین دکوراسیون منزل با تابلو فرش دستباف

شما می‌توانید با خرید نخ و نقشه تابلو فرش طرح مورد نظرتان و بافتن آن هدیه ای بی‌نظیر برای عزیزانتان تهیه کنید. دوست دارید قضیه از این هم جالب تر شود؟!

طراحان شرکت نخ و نقشه آرازفرش آماده هستند تا تصویر مورد نظر شما را که می‎‌تواند عکس مشترکی از شما و عزیزانتان باشد به نقشه های کامپیوتری تبدیل کرده و نخ های آن را رنگرزی نموده و برای بافت در اختیار شما قرار دهند. اگر قصد دارید عکس شخصی را به تابلو فرش دستباف تبدیل کنید اما زمان بافت آن را ندارید. شکرت نخ و نقشه آرازفرش دارای تیم خبره ای از بافندگان کشور می‌باشد که می‌توانند با مناسب ترین قیمت بافت تابلو فرش شما را انجام دهند.

 

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *